طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی متحرك و ایستا

طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی متحرك و ایستا، چشمك زن gif گیف

امروزه تجارت در دنیای مجازی یكی از پر سودترین كسب و كارها در سراسر دنیاست، عدم نیاز به فضای فیزیكی، دسترسی به میلیون ها مشتری و كاهش هزینه های جانبی فعالیت تجاری در دنیای مجازی را پررنگ تر كرده است، حضور در این فضا برای كسب و كار نیاز به معرفی برند، وب سایت و محصولات دارد. طراحی بنر و قراردادن بنرهای تبلیغاتی در سایت های مرتبط با فعالیت های شما و مرتبط با بازدیدكنندگان مخاطب می توانند درآمد شما را دوچندان نمایند. خدمات طراحی بنر ونون به شما این امكان را می دهد تا با طراحی بنرهای جذاب مخاطبین زیادی را جذب نمایید. 

 

نحوه سفارش طراحی بنرها بدین صورت است كه ابتدا ابعاد بنرهای مورد نیاز را انتخاب كرده و سپس متن های مورد نیاز به همراه توضیحات طراحی را ارسال خواهید كرد، پس از پرداخت فاكتور ایجاد شده طراحان گرافیك ونون با شما در رابطه با بنرها در ارتباط خواهند و مراحل طراحی و توضیحات بیشتر را در اختیار شما قرار خواهند داد. بنرهای طراحی شده در كیفیت های مختلف برای شما ارسال می شوند كه با توجه به نیاز شما و همچنین وب سایتی كه قصد قرار دادن بنر را دارید بهترین بنر را انتخاب نمایید.

 


طراحی اختصاصی و یونیك!

بنرهای شما با طراحی از صفر شروع خواهند شد و هیچ طراحی آماده ای برای بنرهای تبلیغاتی استفاده نمی شوند، این روش طراحی باعث جلوگیری از طراحی بنرهای تكراری و خسته كننده برای بازدیدكنندگان می شود.

سرویس طراحی 24 ساعته!

در بعضی مواقع طراحی یك بنرتبلیغاتی در فرصت كوتاه مورد نیاز شما خواهد بود. در هنگام سفارش بنر خود می توانید درخواست طراحی 24 ساعته را سفارش دهید بنر شما در كمتر از 24 ساعت بعد از پرداخت فاكتور ایجاد شده ارسال خواهد شد. در صورتی كه زمان تحویل از 24 ساعت گذشته باشد هزینه مربوط به سرویس طراحی 24 ساعته عودت داده می شود.

پكیج های متنوع طراحی بنر

ونون برای صاحبان فروشگاه ها و سایر فعالین تجارت الكترونیكی پكیج های طراحی بنر مقرون به صرفه ای را در نظر گرفته است كه شامل طراحی بنرشما در ابعاد مختلف به صورت یك ست كامل می باشد، طراحی بنرهای هماهنگ، متحد و قرار گیری در وب سایت های مختلف باعث جلب توجه بازدیدكنندگان به تبلیغ شما می شود.

 

 

مشاهده نمونه كارها سفارش طراحی بنر تبلیغاتی