تبدیل PSD به قالب HTML

تبدیل انواع قالب به whmcs

 

آیا شما طراح گرافیك هستید؟ ویا فایل PSD وب سایت خود را تمایل دارید به یك سایت واقعی تبدیل نمایید؟ سرویس تبدیل فایل های psd‌ به html ونون می تواند نیاز شما را برطرف نماید. در تبدیل PSD‌ های شما از آخرین تكنولوژی های روز در طراحی وب نظیر HTML5 / CSS3 / Jquery / AJAX استفاده خواهد شد. طراحی ها با توجه به نیازهای شما و امكاناتی كه طراح در قالب در نظر گرفته شده است پیاده سازی و پس از تست صحت كدنویسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 


html valid

HTML ولید و تایید شده

قالب های طراحی شده توسط ونون ابتدا با استفاده از برنامه های بررسی صحت كدنویسی بررسی و در صورت وجود اشكال برطرف می شوند تا حداكثر سازگاری و صحت در كدنویسی قالب ها رعایت شوند.

سورس

HTML5 / CSS3

امروز استفاده از كدنویسی با آخرین متد می تواند موجب افزایش سرعت بارگذاری، جلوگیری از استفاده عكس های بیهوده و اضافی شود علاوه بر این استفاده از تكنولوژی های روز می تواند به زیبایی سایت شما كمك دو چندانی نماید.

سئو و بهینه سازی

بهینه سازی بارگذاری و سئو

مشتریان ونون می تواند در هنگام سفارش تبدیل قالب های PSD خود به HTML از سرویس بهینه سازی بارگذاری قالب و همچنین بهینه سازی برای موتورهای جستجو جهت افزایش سرعت لود سایت و رنكینگ در موتورها جستجو اقدام نمایند.