تبدیل انواع قالب ها به قالب WHMCS

تبدیل انواع قالب به whmcs

WHMCS را می توان به عنوان یك برنامه همه كاره معرفی كرد! مدیریت مشتریان، امور مالی و حسابداری و در نهایت پشتیبانی از جمله كارایی های این سیستم می باشد. برای شركت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه، whmcs یكی از پركاربردترین و كاربر پسندترین برنامه های تحت وب می باشد امكان سفارش، پرداخت آنلاین و تحویل آنی سفارش مشتری مراحل وقت گیر تهیه محصول و ارسال به مشتریان را تسهیل كرده است.

گسترش دهندگان ونون با توجه به نیاز مشتریان برای داشتن سایتی یكپارچه جهت تسهیل عملیات سفارش و پرداخت سرویس تبدیل كلیه قالب ها را به قالب whmcs نموده است این سرویس شامل موارد زیر خواهد بود:

  • تبدیل صفحات HTML به WHMCS
  • تبدیل قالب وردپرس به WHMCS
  • تبدیل قالب جوملا به WHMCS
  • تبدیل قالب دراپال به WHMCS
  • تبدیل سایت های asp به WHMCS
  • و...

هزینه طراحی و تبدیل قالب برای سیستم whmcs با توجه به ویژگی های درخواستی و همچنین پیچیده بودن قالب اولیه شما تعیین خواهد شد، جهت اطلاع بیشتر می توانید با واحد طراحی ونون ارتباط برقرار نمایید. در هنگام ارسال تیكت لطفا اطلاعاتی مربوط به قالب، نسخه مورد نظر whmcs و صفحاتی كه مد نظر می باشد را ارسال نمایید.

روند سفارش این سرویس بدین صورت است كه ابتدا قالب مورد نظر را به صورت تصویری و یا ارسال لینك فرستاده بعد از بررسی و تعیین قیمت نهایی و پرداخت فاكتور مرتبط در صورتی كه قالب مربوط به سیستم های مدیریت محتوا باشد به صورت html پیاده سازی شده و سپس برای سیستم whmcs كدنویسی خواهد شد.

 


نصب

نصب و تنظیم رایگان قالب

قالب های طراحی شده توسط ونون با توجه به نیازشما بر روی وب سایت و سیستم WHMCS شما نصب و تنظیمات اولیه قالب انجام خواهد گرفت.

سورس

ارسال تمامی فایل ها

جهت سهولت در تغییر و ویرایش قالب های طراحی شده گسترش دهندگان وب ونون كلیه فایل های سورس استفاده شده در وب سایت شما را شامل طراحی های psd، فایل های html و قالب whmcs را تحویل خواهد داد بدین جهت امكان تغییر برای شما به سادگی امكان پذیر خواهد بود، برای مثال در صورت تمایل می توانید با تغییرات در گرافیك سایت به طور كلی رنگ سایت خود را تغییر دهید.

صفحات دلخواه

امكان ایجاد صفحات دلخواه

با توجه به شیوه طراحی یكپارچه قالب whmcs شما امكان ایجاد صفحات جداگانه پلن ها، قوانین و مقررات با استفاده از ماژول مدیریت محتوا ونون كه به طور اختصاصی برای این سیستم نوشته شده است و یا ایجاد دستی صفحات امكان پذیر است.

 

 

سفارش طراحی قالب whmcs