طراحی انواع لوگو، آرم یا نشانه تجاری

طراحی لوگو و آرم تجاری logotype

 

از دیدگاه نشانه شناسی دسته بندی آرم بر حسب تركیب عناصر زبانی و شمایلی انجام می گیرد. بر این اساس دسته ایی از آرم ها فقط از عناصر زبانی استفاده می كنند (یك نام - یك یا چند حرف) كه آنها را "ارم نوشتاری "، "logotype"  می نامیم. دسته دیگر با تركیب عناصر شمایلی طراحی شده اند، كه آنها را "آرم شمایلی" ، logo iconique" یا "icotype" می نامیم. دسته سوم، از تلفیق عناصر نوشتاری و شمایلی ساخته شده اند كه آنها را "آرم تلفیقی" ،"logo mixte " می نامیم. 

 

نحوه سفارش طراحی لوگو در ونون به این صورت می باشد كه ابتدا از طریق لینك زیر فرم اطلاعات طراحی را با دقت پركرده و سفارش را تكمیل می نمایید، پس از بررسی و برقراری ارتباط واحد طراحی گرافیك ونون با شما و دریافت جزئیات كامل نیاز شما، هزینه طراحی برآورد و به اطلاع شما می رسد پس از پرداخت فاكتور طراحی لوگو شروع شده و پس از تكمیل پیش نمایش اولیه جهت دریافت نظرات شما ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به ویرایش در لوگو بعد از درخواست شما تغییرات مورد نیاز اعمال و مجددا طرح جهت تایید نهایی برای شما ارسال می شود. 

 


طراحی اختصاصی و یونیك!

طراحی اختصاصی لوگوها با توجه به نیاز مشتریان، توجه به مشابه نبودن لوگو در بین رقیبان شما. طراحی لوگوها با در نظر گرفتن فاكتورهای زیبایی، ارتباط با زمینه فعالیت و ماندگاری در ذهن مخاطبین.

مقرون به صرفه

روند طراحی لوگوها به شیوه ای برنامه ریزی شده است تا در عین ارائه با كیفیت ترین لوگوها هزینه مقرون به صرفه برای مشتریان ونون پیشنهاد شود.

توجه به نظر مشتری

ونون در مراحل مختلف نظر شما را در رابطه با طراحی لوگو جویا خواهد شد، هنگام سفارش فرم كاملی همراه با سوالات مرتبط ارائه می شود تا طراحی طبق سلیقه مشتری انجام شود. بعد از طراحی اولیه، پیش نمایش لوگو جهت دریافت نظرات شما ارسال می شود.

طراحی لوگو سیكا
طراحی لوگو میهن وب گستر
طراحی لوگو وارزهاست
طراحی لوگو وی گیگ
طراحی لوگو تجارت هاست
طراحی لوگو بیست هاست
طراحی لوگو ایده اس ام اس
طراحی لوگو تك وب

 

مشاهده نمونه كارها سفارش طراحی لوگو