طراحی قالب PSD اختصاصی لایه باز

طراحی قالب psd

اولین قدم برای طراحی یك وب سایت، طراحی قالب psd مناسب با سلیقه و نیازهای شما و استانداردهای جهانی در طراحی یك وب سایت موفق خواهد بود. طراحی psd را می توان مهم ترین بخش طراحی وب سایت در زمینه ظاهر سایت دانست. اما طراحی psd باید دارای ویژگی های مختلفی باشد تا برای یك متخصص طراحی وب سایت جهت تبدیل به html/css مناسب و قابل فهم باشد. طبقه بندی منظم بخش های سایت، قراردادن توضیحات، نام گذاری مناسب، طراحی وضعیت های مختلف المان های سایت و همچنین طراحی لایه باز جهت ویرایش ساده از ویژگی های مهم در طراحی قالب سایت می باشد.

یك طراح گرافیك مسلط به برنامه فتوشاپ صرفا نمی تواند طراحی یك سایت را انجام دهد، در طراحی قالب علاوه بر دانش گرافیك، درك از ساختارهای مناسب یك سایت، درك درست از نیازهای یك سایت با توجه به زمینه فعالیت و طراحی مناسب با سطح كاری مشتری از موارد مهم در طراحی قالب های psd می باشد. طراحی قالب بر اساس گریدهای استاندارد می تواند نمایش تصاویر و متن های ضروری شما را برای بازدید كننده تضمین نماید.

 


لایه باز

طراحی لایه باز

تمامی جزئیات طراحی شده در psd ها به صورت لایه باز بوده تا امكان تغییر و ویرایش جزئیات به سادگی توسط یك طراح در هر بازه زمانی در آینده امكان پذیر باشد از دیگر مزایای لایه باز بودن امكان افزودن امكانات جدید با توجه به ظاهر وب سایت شما می باشد.

فایل psd

فایل PSD سازگار

فایل های PSD به شیوه ای برای شما ارسال می شوند كه در اكثر نسخه های برنامه فتوشاپ قابل نمایش، ویرایش و ذخیره باشند. این فایل ها كاملا طبق بندی شده و دارای نام گذاری مناسب برای هر لایه می باشند.

صفحات دلخواه

طراحی طیف های رنگی

با توجه به روش طراحی لایه باز امكان طراحی انواع رنگ بندی های مختلف برای وب سایت شما امكان پذیر است بدین صورت كه ونون می تواند سایت شما را در دهها رنگ مختلف طراحی و برای شما ارسال نماید طراحی رنگ های مختلف و قرار دادن در بازه های زمانی مختلف بر روی وب سایت شما می تواند بازدید كنندگان شما را از یكنواخت بودن سایت و خروج احتمالی آن بسیار كاهش دهد.