بهینه سازی وب سایت و سئو سایت (SEO)

تبدیل انواع قالب به whmcs

طبق بررسی های انجام شده مدت زمانی كه مردم وقت خود را در حال بررسی وب سایت ها و استفاده از اینترنت می گذارند در طول پنج سال گذشته 121 درصد می باشد. در رقابت تجاری دنیای امروزی فقط داشتن یك وب سایت كافی نیست! بر اساس بررسی های " eMarketer Digital Intelligence" فروش و معرفی محصولات از طریق اینترنت هر سال دوبرابر سال گذشته افزایش پیدا می كنند و این آمار بدین معنی است كه هر روزه كاربران زیادی در حال جستجو برای خرید محصولات مختلف برای رفع نیازهای روزمره خود از طریق اینترنت و بخصوص موتورهای جستجوگر هستند. برخی از وب مستران با سفارش تبلیغات وب سایت خود در وب سایت های پردبازدید سعی در افزایش آمار بازدید خود دارند، این گروه از مدیران وب سایت ها با اینكه ممكن است در كوتاه مدت نتیجه ی قابل ملاحظه ای مشاهده كنند اما به محض اتمام زمان نمایش تبلیغات علاوه بر اینكه با صرف هزینه های میلیونی بودجه زیادی فقط صرف افزایش بازدید داشته اند در بلند مدت نتوانسته اند بازدید ثابتی برای خود كسب نمایند. موتورهای جستجوگر به شما بازدید كنندگان با نیاز مرتبط به وب سایت شما به صورت رایگان هدیه می كنند!

 

آیا می دانستید وب سایت ونون در كمتر از 5 ثانیه برای بازدید كنندگان كاملا باز می شود؟

 

داشتن وب سایتی كه بتواند در صفحات اول موتورهای جستجو قرار بگیرد می تواند معرفی برند، فروش محصول و افزایش آمار بازدید وب سایت شما را چند برابر نماید، گسترش دهندگان وب ونون با تخصص و تجارب بدست آمده در رابطه با بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و همچنین افزایش سرعت بارگذاری وب سایت شما می تواند شما را در صدر نتایج گوگل قرار دهد. بهینه سازی وب سایت می تواند پروسه زمانی كوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت باشد برای كسب اطلاعات بیشتر و بررسی اولیه وب سایت خود می توانید از طریق مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

 

آیا می دانستید كه وب سایت ونون در تست های بهینه سازی مختلف گوگل، یاهو و سایت های مشابه امتیاز بالای 95 از 100 (A) گرفته است؟

google page speed  نتیجه بررسی وب سایت ونون در گوگل  Yahoo Yslow  نتیجه بررسی وب سایت ونون در یاهو   بررسی وب سایت ونون در gtmetrix

 

سرویس بهینه سازی وب سایت شامل خدمات زیر می باشد:

 • آنالیز اولیه وب سایت شما و رقبای شما
 • تصحیح مشكلات كدنویسی بر اساس اصول W3C
 • بهینه سازی وب سایت جهت افزایش سرعت بارگذاری
 • بهینه سازی وب سایت جهت افزایش رتبه در موتورهای جستجو
 • بررسی صفحات، مقالات وب سایت و ویرایش بر اساس اصول سئو سایت
 • معرفی وب سایت شما به موتورهای جستجوگر
 •  نصب سیستم آمارگیری و خدمات وب مستران
 • ایجاد Site map برای موتورهای جستجو
 • راه اندازی صفحات و حساب های كاربری در شبكه های اجتماعی (در صورت سفارش)
 • مدیریت صفحات و تبلیغات شما در شبكه های اجتماعی فیس بوك، توییتر، گوگل پلاس و... (در صورت سفارش)
 • ایجاد محتوا بر روی وب سایت شما (در صورت سفارش)
 • ایجاد محتوای اختصاصی با ترجمه مقالات مرتبط با زمینه فعالیت شما توسط مترجمین حرفه ای (در صورت سفارش)

 

 ونون كلیه ابزارهاو تخصص های مورد نیاز برای موفقیت شما را در اختیار دارد!

 


Seo sort

افزایش رتبه وب سایت

ونون با استفاده از متد روز و روش های توصیه شده توسط موتورهای جستجو وب سایت شما را در میان رقبا در رتبه بالاتری قرار خواهد داد. در بهینه سازی وب سایت شما از روش های مجاز استفاده خواهد شد تا نتیجه ی كار خود را در بلند مدت حفظ نمایید.

باز نویسی مجدد

بازنویسی مجدد

اصول كدنویسی یكی از مهم ترین فاكتورهای موثر در افزایش رتبه وب سایت شماست، داشتن تگ های مناسب در جای مناسب ارزش محتوای شما را افزایش خواهد داد. ونون با بررسی كدنویسی سایت شما برای بهبود سرعت بارگذاری و افزایش رتبه باز نویسی خواهد كرد.

سئو و بهینه سازی

سرعت = افزایش بازدید كننده!

فاكتور سرعت بارگذاری افزایش رتبه سایت شما و همچنین افزایش آمار بازدید كننده را دارد، بازدید كننده از بارگذاری سریع وب سایت لذت خواهد برد و مدت زمان بیشتر صرف گردش در سایت شما خواهد كرد. در هنگام باز شدن وب سایت نفس خود را حبس كنید، اگر احساس خفگی كردید یعنی باید فكری به حال سرعت سایت خود كنید!