به روز رسانی قالب های قدیمی WHMCS

با توجه به انتشار نسخه های به روز شده whmcs به مرور زمان امكان ایجاد ناسازگاری هایی در قالب های اختصاصی شما با آخرین نسخه whmcs وجود دارد این ناسازگاری ها می تواند شامل عمل نكردن بخش هایی مانند ثبت دامنه، تكمیل سفارش، انتقال به دروازه های پرداخت، نمایش فاكتور و ریدایركت اشتباهی به صفحه مركز آموزش و سایر عملیات مدیریتی دامنه و هاست در سیستم شما شود. گسترش دهندگان ونون با توجه به نیاز مشتریان اقدام به ارائه سرویس به روز رسانی قالب های قدیمی whmcs نموده است بدین صورت كه با ارسال قالب قدیمی خود و ارسال نسخه مورد نظر برای به روز رسانی، قالب شما بر اساس نسخه مورد نظر مجددا بازنویسی خواهد شد.

این سرویس مناسب شركت و مشتریانی است كه قالب های اختصاصی برای این سیستم طراحی كرده اند در صورتی كه از قالب های پیشفرض سیستم whmcs استفاده می كنید و ناسازگاری هایی مشاهده می كنید می توانید از بسته فارسی ساز ونون استفاده نمایید. 


نصب

نصب و تنظیم رایگان قالب

قالب های طراحی شده توسط ونون با توجه به نیازشما بر روی وب سایت و سیستم WHMCS شما نصب و تنظیمات اولیه قالب انجام خواهد گرفت.

سورس

ارسال تمامی فایل ها

جهت سهولت در تغییر و ویرایش قالب های طراحی شده گسترش دهندگان وب ونون كلیه فایل های سورس استفاده شده در وب سایت شما را شامل طراحی های psd، فایل های html و قالب whmcs را تحویل خواهد داد بدین جهت امكان تغییر برای شما به سادگی امكان پذیر خواهد بود، برای مثال در صورت تمایل می توانید با تغییرات در گرافیك سایت به طور كلی رنگ سایت خود را تغییر دهید.

ارتقا قالب

ارتقا به آخرین نسخه

قالب های قدیمی با توجه به نسخه مورد شما به روز رسانی خواهند شد، كدنویسی ها براساس آخرین كدهای منتشر شده سیستم خواهد بود و ویرایش های جدید به گونه ای خواهد بود كه در ساختار اولیه قالب شما كمترین تغییر ایجاد شود.

 

 

سفارش طراحی قالب whmcs