طراحی قالب ایمیل اختصاصی WHMCS

داشتن قالب ایمیل اختصاصی برای كسب و كار باعث می شود تا مشتریان به كار و حرفه ای بودن شما توجه بیشتری داشته باشند، قالب ایمیل برای مكاتبات و قراردادن پیام تجاری و یا پیشنهاد فروش های ویژه و تبریك و تسلیت ایام می تواند در برقراری ارتباط نزدیك تر بین كسب و كار شما و مشتریان هدف كمك نماید. با توجه به محدودیت های نمایش قالب های ایمیل در سرویس های مختلف Gmail، YAHOO mail و سایر سرویس ها و برنامه های مدیریت ایمیل ها طراحی قالب های ایمیل نیاز به تخصص و دانش كافی جهت سازگاری در مرورگرها و سرویس های مختلف را خواهد داشت.

گسترش دهندگان وب ونون با تخصص و تجربه كافی در طراحی انواع قالب های ایمیل و خبرنامه ها می تواند امكان ایجاد طراحی قالب دلخواه را برای شما فراهم آورد. قالب های طراحی شده ابتدا به صورت PSD طراحی و برای شما ارسال شده و سپس پس از تایید نهایی مراحل كدنویسی و تست صحت نمایش انجام خواهد گرفت. قالب های ایمیل می تواند با توجه به رنگ بندی وب سایت شما، ساختار قالب اختصاصی وب سایت و یا طرح دلخواه مورد نظر ایجاد شود.

 


css inline

طراحی CSS inline

با توجه به ساختار و ویژگی های قالب های ایمیل طراحی با روش نوشتن در خط كدهای css بهترین نتیجه ممكن را برای نمایش بهتر در سرویس های ایمیل مهیا خواهد كرد. ونون كلیه قالب های ایمیل را به روش inline css برای شما طراحی خواهد كرد.

جدول

طراحی ساختار با جدول!

باز هم برخلاف آنچه كه در طراحی قالب های وب سایت ایجاد چهارچوب و ساختار قالب طبق متد روز باید با استفاده از css انجام شود در طراحی قالب های ایمیل برای سازگاری هرچه بهتر قالب ایمیل ساختار و چهارچوب ها با ایجاد جداول طراحی خواهند شد. طراحان حرفه ای قالب ایمیل به این نتیجه رسیده اند كه سازگارترین قالب های ایمیل را باید با استفاده از جداول طراحی و ایجاد نمود.

عرض صفحه

عرض و ساختار مناسب

گسترش دهندگان وب ونون با توجه به استانداردهای طراحی قالب های ایمیل مراحل طراحی را انجام خواهد داد. استفاده از روش كدنویسی بر خط، ایجاد چهارچوب ها با جدول كشی و انتخاب عرض مناسب برای نمایش هرچه بهتر قالب ایمیل شما در همه سرویس های ارسال و دریافت ایمیل از مهم ترین فاكتورهای نمایش بهتر قالب ایمیل خواهد بود.

 

 

مشاهده نمونه كارها  سفارش طراحی قالب ایمیل whmcs