ماژول تایید تلفن همراه مشتریان WHMCS ونون

ماژول تایید تلفن همراه WHMCS ونون مناسب مشتریانی است که نیاز به تایید شماره موبایل فرد ثبت نام کرده در سایت خود دارند، این موضوع با توجه به اینکه امروزه در خرید آنلاین تایید هویت فردی امری ضروری به نظر می رسد این ماژول میتوند برطرف کننده این نیاز برای کاربران WHMCS می باشد، این ماژول برای اولین توسط تیم برنامه نویسی ونون از پایه برنامه نویسی و در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

روش کار این ماژول بدین صورت است که مدیریت می تواند صفحاتی که نیاز دارد تنها به مشتریانی که تایید شده هستند نمایش دهد ابتدا تنظیم کرده، سپس با فعال سازی ماژول و اتصال به وب سرویس پنل پیامکی دلخواه خود مشتریان جهت فعال سازی شماره همراه خود پیام کوتاهی با کد فعال سازی را دریافت و با وارد کردن آن شماره خود را تایید می کنند. این ماژول بصورت پیشفرض بر روی پنل های پیامکی ونون سازگار می باشد اما در صورت سفارش مشتری امکان تغییر وب سرویس ماژول به وب سرویس مورد نظر وجود دارد.

ماژول تایید تلفن همراه WHMCS مناسب چه مشاغلی است؟

به صورت کلی این ماژول عمدتا برای شرکت هایی که نیاز به تایید تلفن همراه مشتریان خود را ضروری می دانند مناسب بوده ونون این ماژول را برای فعالین حوزه میزبانی وب و خدمات مرتبط، مبادلات آنلاین ارزی، فروشنده های پنل پیام کوتاه، فروشنده های کالا یا خدمات با قیمت بالا که هویت فرد خریدار برای آنها اهمیت دارد، توصیه می کند.

امکانات و ویژگی ها

 • بدون نیاز به ویرایش قالب و نصب تنها با چند مرحله ساده
 • امکان محدود کردن نمایش صفحات مورد نیاز از مشتریانی که تلفن آن ها تایید نشده اند
  • برای مثال بستن امکان سفارش، مشاهده فاکتور، افزودن موجودی
 • تشخیص خودکار مشتریان با تلفن همراه تایید شده و نشده و انتقال به صفحه تایید
 • تشخیص هوشمند تغییر شماره موبایل تایید شده قدیم در صورت ویرایش شماره همراه
 • امکان نمایش اخطار در کلیه صفحات در صورت نیاز
 • جلوگیری از تقلب در فعال سازی و درگیر کردن خط پیامک
 • پشتیبانی و به روز رسانی مستمر
 • سازگار با نسخه های 6 WHMCS
 • امکان غیرفعال سازی در هر لحظه

برای سفارش محصول می توانید مستقیما از اینجا سفارش دهید.

هزینه لایسنس این ماژول به صورت دائمی 25 هزارتومان می باشد.

قابل توجه مشتریان ونون: مشتریانی ونون كه دارای حداقل یك سفارش فعال از ما می باشند در هنگام سفارش می توانند از کد تخفیف VenonCustomers استفاده نمایند و 5000 تومان تخفیف دریافت نمایند!

قابل توجه مشتریان پنل پیامکی ونون: مشتریانی ونون كه دارای حداقل یك سفارش فعال از ما می باشند در هنگام سفارش می توانند از کد تخفیف VenonSmsCustomers استفاده نمایند و 10000 تومان تخفیف دریافت نمایند!

 


تصاویری از ماژول تایید موبایل پیامکی WHMCS:

ماژول تایید تلفن همراه مشتریان WHMCS  ماژول تایید تلفن همراه مشتریان WHMCS    ماژول تایید تلفن همراه مشتریان WHMCS