طراحي قالب اختصاصي WHMCS

WHMCS را مي توان به عنوان يك برنامه همه كاره معرفي كرد! مديريت مشتريان، امور مالي و حسابداري و در نهايت پشتيباني از جمله كارايي هاي اين سيستم مي باشد. براي شركت هاي ارائه دهنده خدمات ميزباني وب و ثبت دامنه، whmcs يكي از پركاربردترين و كاربر پسندترين برنامه هاي تحت وب مي باشد امكان سفارش، پرداخت آنلاين و تحويل آني سفارش مشتري مراحل وقت گير تهيه محصول و ارسال به مشتريان را تسهيل كرده است.

گسترش دهندگان وب ونون با توجه به نياز شركت هاي ارائه دهنده خدمات تحت سيستم WHMCS اقدام به طراحي قالب هاي سازگار با آخرين نسخه هاي منتشر شده با در نظرگرفتن اصول طراحي وب نموده است. امكان طراحي يكپارچه وب سايت شما يكي از مزاياي طراحي قالب در ونون مي باشد بدين صورت كه مشتريان ونون مي توانند با خريد ماژول هاي مختلف نوشته شده توسط تيم برنامه نويس ونون از مديريت وب سايت خود لذت ببرند.

در طراحي هاي قالب از آخرين متد روز و استانداردهاي روز جهاني استفاده خواهد شد، كدنويسي صحيح html/css، سازگاري وب سايت در تمامي مرورگرهايي كه در حال حاضر توسط منتشر كنندگان پشتيباني مي شوند و توجه به نظر مشتريان از جمله ويژگي هاي طراحي قالب در ونون مي باشد. قالب هاي اختصاصي ابتدا از طراحي psd آغاز شده و سپس پس از تاييد مشتري از طرح اوليه مراحل تبديل به html و در نهايت كدنويسي بر اساس آخرين نسخه منتشر شده برنامه WHMCS انجام خواهد گرفت.

 


نصب

نصب و تنظيم رايگان قالب

قالب هاي طراحي شده توسط ونون با توجه به نيازشما بر روي وب سايت و سيستم WHMCS شما نصب و تنظيمات اوليه قالب انجام خواهد گرفت.

سورس

ارسال تمامي فايل ها

جهت سهولت در تغيير و ويرايش قالب هاي طراحي شده گسترش دهندگان وب ونون كليه فايل هاي سورس استفاده شده در وب سايت شما را شامل طراحي هاي psd، فايل هاي html و قالب whmcs را تحويل خواهد داد بدين جهت امكان تغيير براي شما به سادگي امكان پذير خواهد بود، براي مثال در صورت تمايل مي توانيد با تغييرات در گرافيك سايت به طور كلي رنگ سايت خود را تغيير دهيد.

صفحات دلخواه

امكان ايجاد صفحات دلخواه

با توجه به شيوه طراحي يكپارچه قالب whmcs شما امكان ايجاد صفحات جداگانه پلن ها، قوانين و مقررات با استفاده از ماژول مديريت محتوا ونون كه به طور اختصاصي براي اين سيستم نوشته شده است و يا ايجاد دستي صفحات امكان پذير است.

 

 

سفارش طراحي قالب whmcs